HOT Delay krém 50ml (oddálení ejakulace)

Kód: 62202
Značka: HOT
349 Kč
Skladem
Znecitlivující krém na penis na bázi lokálního ochlazení s mírnými anestetickými (znecitlivujícími) účinky. Po aplikaci ucítíte na penisu pocit chladu, díky výtažkům z mentolu a máty peprné. Tento efekt společně s výtažky Blahovičníku australského, sníží vnímavost podnětů v průběhu styku a účinně oddálí ejakulaci. Budete tak mít delší prostor, přivést svou partnerku k vyvrcholení. Základní inspirací pro složení tohoto preparátu, byl starodávný čínský recept. Určeno pro: muže Funkce: oddálení ejakulace Hlavní účinné látky: Mentol, Máta, Blahovičník kulatoplodý

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Znecitlivující krém na penis na bázi lokálního ochlazení s mírnými anestetickými (znecitlivujícími) účinky. Po aplikaci ucítíte na penisu pocit chladu, díky výtažkům z mentolu a máty peprné. Tento efekt společně s výtažky Blahovičníku australského, sníží vnímavost podnětů v průběhu styku a účinně oddálí ejakulaci. Budete tak mít delší prostor, přivést svou partnerku k vyvrcholení.
Základní inspirací pro složení tohoto preparátu, byl starodávný čínský recept.

Určeno pro: muže
Funkce: oddálení ejakulace
Hlavní účinné látky: Mentol, Máta, Blahovičník kulatoplodý

Aplikace:
cca 5min. před pohlavním stykem vmasírujte krém o velikosti hrášku na penis a vmasírujte od kořene ke špičce žaludu.

Složení:
Menthol (součást silice máty peprné vyznačující se mírnými anestetickými účinky. Zanechává chladivý pocit), Mentha piperita oil (olej z máty peprné s desinfekčními účinky, vyvolávající chladivý pocit), Eucalyptus globulus leaf oil (esenciální olej z listů Blahovičníku kulatoplodého pocházejícího z Austrálie. Brání množení mikrobů a mírně utlumuje citlivost), Pentylene glycol (zvlhčovadlo), Voda, Limonene (uhlovodík silně vonící po pomerančích), Dimethicone (hydratující účinky), Glycerin (zvlhčovadlo), Sodium polyacrylate (zahušťovací činidlo), Ethylhexylcellulose (gelové a zahušťovací činidlo, často používané v kosmetice), Lactic acid (kyselina mléčná s antiseptickými účinky), Linalool (přírodní vůně), Tricedeth-6 (umožňuje absorpci do pokožky)

Výrobek byl klinicky a dermatologicky testován
Obsah: 50ml

Značka: Hot, Velká Británie