HOT delay cream 30ml - chladivý krém pro oddálení ejakulace

Kód: 64446
Značka: HOT
259 Kč
Skladem
Chladivý a zároveň pečující krém s hlavním cílem oddálit ejakulaci, pomocí ochlazovacího efektu. Chladivým efektem dochází k zmírnění sexuálních podnětů a tím i celkovému utlumení podnětů, které mají vliv na předčasnou ejakulaci. Aplikací tak dosáhnete, prodloužení sexuálního aktu. Určeno pro: muže Funkce: utlumení sexuálních podnětů / oddálení ejakluace, estetické účinky Hlavní účinné látky: Mentha arvensis, Menthol Aplikace: naneste na prst krém o velikosti hrášku a vmasírujte po celé délce penisu. Poté počkejte cca 5 min. než se dostaví chladivý efekt. Vhodné i pro použití s kondomy. Po otevření spotřebujte do 6ti měsíců.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Chladivý a zároveň pečující krém s hlavním cílem oddálit ejakulaci, pomocí ochlazovacího efektu. Chladivým efektem dochází k zmírnění sexuálních podnětů a tím i celkovému utlumení podnětů, které mají vliv na předčasnou ejakulaci. Aplikací tak dosáhnete, prodloužení sexuálního aktu.

Určeno pro: muže
Funkce: utlumení sexuálních podnětů / oddálení ejakluace, estetické účinky
Hlavní účinné látky: Mentha arvensis, Menthol 


Aplikace:
naneste na prst krém o velikosti hrášku a vmasírujte po celé délce penisu. Poté počkejte cca 5 min. než se dostaví chladivý efekt. Vhodné i pro použití s kondomy.
Po otevření spotřebujte do 6ti měsíců.


Složení:
Menthol (součást silice máty peprné vyznačující se mírnými anestetickými účinky. Zanechává chladivý pocit), Mentha arvensis (máta polní, obsahující více silic než máta peprná), Voda, Dimethicone (hydratující účinky), Glycerin (používá se jako hydratační složka ve většině kosmetických přípravků, zubních past či jako změkčovadlo v léčivech), Pentylene glycol (rozpouštědlo a konzervační látka), Sodium polyacrylate (polyakrylát sodný je široce používán ve spotřebitelských výrobcích, má schopnost absorbovat vodu o 200 až 300 násobku své hmotnosti), PEG-40 hydrogenated castor oil (ricinový olej – emulgátor a vonná přísada), Ethylhexyl stearate (při aplikaci vytváří hydrofobní fólii),
Hydroxyethylová celulóza (gelové a zahušťovací činidlo, často používané v kosmetice), Lactic acid (kyselina mléčná s antiseptickými účinky), Tricedeth 6 (umožňuje absorpci látek do pokožky), Limonene (uhlovodík silně vonící po pomerančích)Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.
Obsah: 30ml
Značka: HOT, Velká Británie