Glassvibrations Kleine kirsche - skleněný anální kolíček

Kód: 63395
693 Kč
Skladem
Nádherné skleněné dildo za nízkou cenu z čirého skla. Drobné skleněné výstupky vynikajícně stimulují spolu se zakřiveným tvarem, jež napomáhá rychlému nalezení bodu G. Dildo lze využít i k análnímu dráždění – je jen na Vaší fantasii kterou se za svým vyvrcholením vydáte. Vynikající vlastnosti skla, přímo vybízejí k využití tohoto materiálu v erotickém průmyslu. Jeho krása opředená aurou tajemství a elegance, Vám poskytne jedinečné zážitky. Díky neporézním vlastnostem je skleněný materiál resp. skleněné didlo, velice dobře omyvatelné a udržovatelné v naprosté čistotě. Další skvělou vlastností je jeho rychlá adaptace na teplotu – budete-li si hrát, rychle příjme teplotu Vašeho těla, pokud však budete chtít něco více, stačí skleněné dildo namočit na pár minut do studené či teplé vody a okusit nové zážitky, pro které se skleněná dilda, těší rostoucí popularitě. Pro Vaše bezpečí jsou všechna skleněná dilda od renomované německé značky „Glassvibrations“, která naleznete v naší nabídce, vyrobena ručně z tvrzeného skla. Každé skleněné didlo je dodáváno v reprezentativní dárkové krabici s magnetickým uzávěrem, jež obsahuje saténový pytlíček pro úschovu, což z něj činí vhodnou volbu v podobě lechtivého dárku. Délka: 13 cm Průměr: 4 cm Materiál: tvrzené sklo (přehled materiálů) Značka: Glassvibrations, Německo

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Skleněný anální kolík představuje nedávnou inovaci používaného materiálu v oblasti análních hraček. I když sklo je na první pohled „starým“ známým materiálem, tak v této oblasti svými vlastnostmi dokáže překvapit.
Populární je například střídání teplot, které sklo dobře přejímá a dlouhodobě udržuje. Namočíte-li skleněný anální kolík do studené vody a poté použijete, pocítíte chladivý závan. Vyměníte-li pak studenou vodu za teplou (cca 40°C) pocítíte opačné vjemy. Pro pohotové použití stačí mít hrneček odpovídající velikosti vedle sebe.
Pokud při hrátkách preferujete lubrikační gely na olejové bázi, nemusíte se v žádném případě obávat, že materiál análního kolíku jakkoliv poškodíte.
Dalším nesporným kladem je velmi snadná hygienická údržba análního kolíku – sklo neobsahuje žádné póry, nepřejímá pachy a díky zcela hladkému povrchu neudržuje žádné nečistoty. Po použití stačí jen umýt pod teplou vodou.
Další fakt, který ocení především silný alergici, vychází z hypoalergenosti tohoto materiálu – nezpůsobuje žádné alergické reakce.
V neposlední řadě mysleli tvůrci od Glassvibrations i na bezpečnost – sklo je tvrzené a pokud jim vysloveně nebudete házet o zem, nerozbije se.

  • Ruční výroba z tvrzeného skla - každý kus je originálem
  • Perfektní stimulace pomocí změn teploty
  • Lze používat jakýkoliv lubrikační gel
  • Sklo je hypoalergenní, perfektně omyvatelné
  • Reprezentativní dárková krabička, obsahující hadřík a saténový váček pro úschovu

Délka: 13 cm
Průměr: 4 cm

Materiál: tvrzené sklo (přehled materiálů)
Značka: Glassvibrations, Německo