FANTASY Pleasure Love Balls - Venušiny kuličky z latexu černé

Kód: 64336
Značka: Fantasy
239 Kč
Skladem
Venušiny kuličky z ABS potažené latexem, zaručují perfektní šíření vibrací díky menší kuličce, která se nachází uvnitř. Při každém pohybu spodní části těla, tak dojde k slastným okamžikům, které zpříjemňují jejich užívání. Venušiny kuličky obecně jsou vhodné pro ženy, které trpí pokleslou či vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí pružnost a kondici svému poševnímu svalstvu. Netrpíte-li však žádným z těchto problémů, uvítáte jejich nošení jako prevenci, stejně tak i pro slastné momenty, které Vám každý Váš pohyb způsobí. Hladký povrch Dobře převádí vibrace Lze používat s lubrikanty na silikonové bázy Praktické poutko Péče a údržba: výrobky z latexového materiálu vyžadují vyšší péči – při čištění používejte antibakteriální mýdlo nebo speciální desinfekční prostředky pro erotické pomůcky. Možno užívat s lubrikačními gely na vodní bázi či silikonové bázi. Parametry produktu: Průměr: 3,3 cm Materiál: latex (též známý jako guma nebo kaučuk)

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Venušiny kuličky z ABS potažené latexem, zaručují perfektní šíření vibrací díky menší kuličce, která se nachází uvnitř. Při každém pohybu spodní části těla, tak dojde k slastným okamžikům, které zpříjemňují jejich užívání.

Venušiny kuličky obecně jsou vhodné pro ženy, které trpí pokleslou či vychýlenou vagínou, ale i ženám, které chtějí pružnost a kondici svému poševnímu svalstvu. Netrpíte-li však žádným z těchto problémů, uvítáte jejich nošení jako prevenci, stejně tak i pro slastné momenty, které Vám každý Váš pohyb způsobí.

  • Hladký povrch
  • Dobře převádí vibrace
  • Lze používat s lubrikanty na silikonové bázy
  • Praktické poutko


Péče a údržba:
výrobky z latexového materiálu vyžadují vyšší péči – při čištění používejte antibakteriální mýdlo nebo speciální desinfekční prostředky pro erotické pomůcky. Možno užívat s lubrikačními gely na vodní bázi či silikonové bázi


Parametry produktu:
Průměr: 3,3 cm
Materiál: latex (též známý jako guma nebo kaučuk)

jedná se o přírodní látku, vyráběnou z kaučuku, která patřila mezi první materiály při výrobě erotických pomůcek až do dnes. Mezi její vlastnosti patří tvrdost a tuhost. Latex u některých jedinců může vyvolávat alergické reakce – např. na běžné latexové kondomy.

Značka: Fantasy, Německo