Easy Rider - Strap on s dutým otvorem

Kód: 63749
Značka: You2Toys
448 Kč
Skladem
Strap on určený především pro muže s dutým otvorem pro vložení penisu. Realistický tvar penisu vyrobený z měkké gumy s vystouplým žilkováním na svém povrchu poskytuje intenzivnější požitky pro partnerku. V případě změny rolí lze, aby strap on užívala i žena. Pro zpestření milostných okamžiků je Easy rider vybaven vibrační jednotkou, kterou obsluhujeme pomocí dálkového ovladače s kabelem. Pomocí kolečka plynule regulujeme intenzitu vibací. Strap on nasazujeme pomocí nastavitelných popruhů. Délka: 17 cm (z toho 11cm vnitřní délka pro vložení penisu) Průměr: 4,5 cm (z toho vnitřní průměr 3 cm pro vložení penisu) Pohon: 2x AA baterie Materiál: latex Značka: You2toys, Německo

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Strap on určený především pro muže s dutým otvorem pro vložení penisu. Realistický tvar penisu vyrobený z měkké gumy s vystouplým žilkováním na svém povrchu poskytuje intenzivnější požitky pro partnerku. V případě změny rolí lze, aby strap on užívala i žena.
Pro zpestření milostných okamžiků je Easy rider vybaven vibrační jednotkou, kterou obsluhujeme pomocí dálkového ovladače s kabelem. Pomocí kolečka plynule regulujeme intenzitu vibací.
Strap on nasazujeme pomocí nastavitelných popruhů.

 

Délka: 17 cm (z toho 11cm vnitřní délka pro vložení penisu)
Průměr:  4,5 cm (z toho vnitřní průměr 3 cm pro vložení penisu)
Pohon: 2x AA baterie
Materiál: latex
Značka: You2toys, Německo