Double Delight Strap on - Strap on s dvěma vibračními dildy

Kód: 64116
Značka: You2Toys
1 367 Kč
Dočasně vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Strap on s dvěma zrcadlovými vibračními dildy z měkčeného materiálu pro páry i lesbičky. Strap on obsahuje vnitřní dildo o délce 15 cm a průměru 4 cm, které se vsouvá do vagíny. Strap on se následně upevní pomocí nastavitelných popruhů kolem pasu a jízda s předním dildem o stejné velikosti, může začít! Obě didla dosahují stejných rozměrů, zvrásnění pro intenzivnější prožitky i zakřivení, které je ideální pro stimulaci bodu G. Každé didlo je dále vybaveno vlastní vibrační jednotkou, u které lze individuálně nastavovat vibrace nzávisle na druhém dildu. Součásti balení je i oční maska. Péče a údržba: Výrobky z PVC čistíme teplou mýdlovou vodou, nebo desinfekčními prostředky pro erotické pomůcky. Materiál je snášenlivý se všemi druhy lubrikačních gelů. Parametry produktu: dilda (vnitřní i vnější - shodné rozměry) - délka: 15 cm, průměr: 4 cm Materiál: měkčenné PVC

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Strap on s dvěma zrcadlovými vibračními dildy z měkčeného materiálu pro páry i lesbičky. Strap on obsahuje vnitřní dildo o délce 15 cm a průměru 4 cm, které se vsouvá do vagíny. Strap on se následně upevní pomocí nastavitelných popruhů kolem pasu a jízda s předním dildem o stejné velikosti, může začít!
Obě didla dosahují stejných rozměrů, zvrásnění pro intenzivnější prožitky i zakřivení, které je ideální pro stimulaci bodu G. Každé didlo je dále vybaveno vlastní vibrační jednotkou, u které lze individuálně nastavovat vibrace nzávisle na druhém dildu. 
Součásti balení je i oční maska.Péče a údržba:
Výrobky z PVC čistíme teplou mýdlovou vodou, nebo desinfekčními prostředky pro erotické pomůcky. Materiál je snášenlivý se všemi druhy lubrikačních gelů.Parametry produktu:
dilda (vnitřní i vnější - shodné rozměry) - délka: 15 cm, průměr: 4 cm
Materiál: měkčenné PVC

představuje syntetický materiál, se kterým se setkáme jak v měkké či tvrdé formě. Obecně je PVC pružné, pevné a odolné vůči tukům. Lze jej tak používat s lubrikanty na vodní či olejové bázi. Pachově vydává mírnou „chemickou“ vůni, která během pár užití vyprchá. Neobsahuje zdraví škodlivé ftaláty.

Značka: You2Toys, Německo