CiCi Beauty - sada kuliček k posílení pánevního dna

Kód: 69174
1 389 Kč –25 %
CiCi Beauty - sada kuliček k posílení pánevního dna 8435565937867 51 812
1 389 Kč –25 % 1 039 Kč
Skladem
Bohatá sada, jednou vibrační kuličky a ovladač a dvakrát nevibrační, 35 - 70gramů což umožňuje ideální rozvržení tréninku pánevního dna.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Bohatá sada, obsahující 1x vibrační kuličky na dálkové ovládání a 2x kuličky bez vibrace. Každá má jinou hmotnost (35g až 70g), což umožňuje ideální rozvržení tréninku pánevního dna. Zahajte trénink s nejlehčí a poté postupně přidávejte na hmotnosti.

Kuličky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s poutkem, pro snadné vyjmutí. Díky neporéznosti materiálu a absenci záhybů, jsou velmi snadno omyvatelné.

  • Bohatá sada stimulačních kuliček
  • Možnost kombinace váhy dle potřeby a pokročilosti
  • Jednolité provedení – velmi snadná údržba
  • Vysoce kvalitní materiál
  • Vibrační na dálkové ovládání (nejen pro posílení ale i pro hraní)
  • Dobíjecí


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Průměr: max 3,65 cm
Hmotnosti: 35g, 60g, 70g.

Materiál: 100% lékařský silikon
prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.