AQUAglide Stimulations - stimulační gel pro ženy 25ml

Kód: 65152
Značka: JOYdivision
269 Kč
Skladem
Novinka na trhu v podobě stimulačního gelu od renomované značky Joydivision, která je proslulá svou řadou lubrikačních gelů Aquaglide. Bezbarvý stimulační gel je určen pro ženy k aplikaci na klitoris. Po rozetření klitoris příjemně brní, prokrvuje se a je náchylnější ke všem sexuálním vjemům. Během pohlavního styku, případně masturbaci, urychluje nástup orgasmu. Určeno pro: ženy Funkce: urychlení orgasmu Hlavní účinné látky: Arnika, Panax ginseng root extract, Angelica archangelica root extract, Kofein,  Aplikace: naneste gel na klitoris, okolí poševního vchodu a nechte působit. Do cca 15min. se projeví první účinky.  Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Novinka na trhu v podobě stimulačního gelu od renomované značky Joydivision, která je proslulá svou řadou lubrikačních gelů Aquaglide. Bezbarvý stimulační gel je určen pro ženy k aplikaci na klitoris. Po rozetření klitoris příjemně brní, prokrvuje se a je náchylnější ke všem sexuálním vjemům. Během pohlavního styku, případně masturbaci, urychluje nástup orgasmu.


Určeno pro: ženy
Funkce: urychlení orgasmu
Hlavní účinné látky: Arnika, Panax ginseng root extract, Angelica archangelica root extract, Kofein, 


Aplikace:
naneste gel na klitoris, okolí poševního vchodu a nechte působit. Do cca 15min. se projeví první účinky. 
Výrobek byl dermatologicky a klinicky testován.


Složení:
Voda, Glycerin (používá se jako hydratační složka ve většině kosmetických přípravků, zubních past či jako změkčovadlo v léčivech), alcohol denat (denaturovaný líh), Hydroxyethylová celulóza (gelové a zahušťovací činidlo, často používané v kosmetice), Parfermace, Potassium sorbate (sorban draselný, konzervační prostředek), Caffeine (kofein), Lactic acid (kyselina mléčná s antiseptickými účinky), Menthol (součást silice máty peprné vyznačující se mírnými anestetickými účinky. Zanechává chladivý pocit), Dioscorera villosa root extract (extrakt z kořene Yam též populární bylina pro zdraví žen s afrodiziakálními účinky. Obsahuje přírodní progesteron jež zvyšuje libido a spouští před-hormon jež je spouštěčem řady ostatních hormonů důležitých pro sexuální vzrušení.), Panax ginseng root extract (extrakt z kořene asijského ženšenu pro podporu erekce, zvýšením průtoku krve), Angelica archangelica root extract (výtažky z kořene anděliky lékařské s výraznými hydratačními, regenerujícími a prokrvujícími účinky), Arnica montana flower extract (známější pod názvem „Leoparda prokletí“ její extrahované látky působí jako relaxační afrodiziakům, včetně prokrvujícího účinku)


Dermatologicky a klinicky testováno
Po otevření spotřebujte do 6ti měsíců

Obsah: 25ml
Značka: Joydivison, Německo