Anal Beads 8 - anální řetízek

Kód: 64324
Tip
Značka: Malesation
357 Kč
Skladem
Anální řetízek složený z kuliček s rozšiřujícím průměrem

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Anální řetízek složený z kuliček s rozšiřujícím průměrem  praktickým poutkem pro pohotovou stimulaci. Řetízek je velice kvalitně zpracován, bez jakýchkoliv spárů a jiných zákoutí, které by snižovali samotný požitek či prodlužovali následnou hygienickou údržbu.
Před použitím doporučujeme použít anální sprchu a lubrikační gel pro zvýšení požitku.

  • Ergonomický design
  • Praktické poutko
  • Kvalitní materiál
  • Bez jakýchkoliv spárů a zákoutí


Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.


Parametry produktu:
Délka: 29,5 cm (z toho 25 cm použitelná)
Průměr kuliček: 0,8 až 3cm
Materiál: 100% lékařský silikon

prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.