ALL BLACK Anal Douche 5 - anální sprcha pro hluboké číštění

Kód: 65294
Tip
Značka: Belgo prism
589 Kč
Skladem

Anální sprcha pro hluboký klystýr s oblými přechody k důkladné očistě nejen před análním sexem.

Detailní informace

Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Doprava zdarma nad 1 200 Kč
Diskrétní balení
Sleva na další objednávku
Sleva na další objednávku
Slevový program pro vracející se zákazníky
Jsme tu pro vás fyzicky i virtuálně již od roku 2007!
Fyzicky i virtuálně
Po - Pá od 12:00 do 19:00

Detailní popis produktu

Anální sprcha pro hluboký klystýr s oblými přechody k důkladné očistě nejen před análním sexem. Jedná se o flexibilní nástavec z velmi měkkého silikonu o délce 26,5 cm a průměru 2 až 2.4 cm na sprchovou hadici (klasický palcový závit)
Klystýrový nástavec díky silikonovému materiálu, nezpůsobuje žádné alergické reakce, vyniká svojí jednoduchou údržbou (např. neobsahuje žádné póry, ve kterých se mohou množit bakterie), měkkostí (velmi komfortní pro aplikaci) a flexibilitou (je naprosto poddajný).

Součástí balení jsou dva těsnící kroužky a nástavec pro regulaci tlaku vody, kterým lze případně přívod vody zcela vypnout, což ocení především pokročilí uživatelé.

Upozornění!
V žádném případě nepřesahujte 38 stupňů teplou vodu - takto provedený klystýr by Vám mohl poškodit konečník a střeva. Před zavedením důkladně nalubrikujte gelem na vodní bázi.

Péče a údržba:
silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

Parametry produktu:
Délka hadice: 26,5 cm

Průměr hadice: 2 - 2,4 cm
Materiál: 100% lékařský silikon
prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: Belgo Prism, Holandsko